FACE of ART

FACE OF ART  — це потужна арт-платформа для розвитку і промоції сучасного українського мистецтва на міжнародній арені.

Першим і ключовим етапом Форуму є міжнародна арт-резиденція FACE Residency. Учасниками цьогорічної резиденції стали митці з Німеччини, Грузії, США, Хорватії, Шотландії, Польщі та України.

В рамках FACE OF ART відбудеться виставка робіт міжнародних та українських художників, створених під дахом резиденції у Києві.

Арт-фестиваль об'єднає мистецтво, технологію і науку. Подібний формат є новим для України.

Місія FACE OF ART

-    інтеграція сучасних технологій у мистецтво

-    міжнародні культурні обміни

-    промоція молодих художників і їхніх проектів

-    формування позитивного іміджу українського мистецтва на міжнародній арт-сцені

FACE Residency — це арт-резиденція, яка діє з першого квітня у муніципальній київській галереї «Лавра». Її учасниками стали митці з Німеччини, Грузії, США, України, Хорватії, Шотландії, Польщі. Організатори планують відкривати двері резиденції для митців з України та світу щодва роки.

Протягом місяця художники досліджуватимуть простір міста. Познайомивившись з київським арт-середовищем та обмінявшись ідеями, у фіналі митці представлять групову виставку «Дивовижна розгубленість».  Її мета - передати враження і відчуття художників, що опинилися в іншому мовному, культурному середовищі.

Ініціатором і засновником арт-резиденції в галереї «Лавра» стала її директорка, відомий арт-експерт Тетяна Міронова.

Засновник форуму Face of Art Тетяна Міронова, директор київської муніципальної галереї «Лавра», арт-експерт

«Досвід арт-резиденції є новим для галереї «Лавра», але ми впевнені, що розпочали надзвичайно важливу справу, яка триватиме не один рік і приноситиме користь в сенсі культурного обміну між українськими та іноземними митцями, ставатиме основою для більш масштабних проектів. Сподіваюся, що наша арт-резиденція діятиме постійно й згодом стане осередком спілкування, обміну ідеями і досвідом, місцем, де художники зможуть плідно працювати, продукувати нові смисли й повністю присвячувати себе творчому процесу».

Кураторами арт-резиденції стали Рейнольд Шумахер, Наталі Хойос, (Німеччина) та Алевтина Кахідзе (Україна), яка має досвід заснування власної резиденції у Музичах та перебування в аналогічних студіях за кордоном.